Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Obrazek

GAARA-vládne silou písku je z vesnice ukryté v písku je nelítostný valečník i kdyz mu je tak 11-14 tak je celkem hrozivej asi by srovnal armadu klonu hh...no jeho minuslost je celkem tajemna při porodu mu umřela mama a otec je čtvrty kazekage(jeho otec je asi orochimaru)ho nějak zaklel a proto ovlada písek.

 

 

 

 

 

SAKURA-věčina kluku po ni jede např:rock lee(huňaté obočí)uprostřed 2 skoušky ji zachranil před 3 ninjama vesnice zvuku(ale dostal krutou nakladačku)našťesti se objevili ina,shikamaru,choyi,ten ten a .....(asi hinatin bratr)no a ty ninji vodehnali(ne voni ale saske kdiz se probudil po kousnuti orochimarem)....

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SASUKE-je jeden z nejpopularňejších kluku z vesnice ukryté v listí(kazdá holka by ho brala do postele(hlavně sakura ha ha)....jeho bratr je itachi uchiha sou 2 posledni členove učiha klanu tento klan vivraždil itachi jednou rukou(hmmm krutej borec)a pak se chtel vrhnout na sasukeho to neudelel udelal neco horsiho.....

 

 Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NARUTO- matka mu umřela při jeho porodu potom do něj uzavřeli demona vesnice ........... liška je to démon který dlouhou dobu pustošil vesnici ukrytou v listí.je to extremne nešikovny ninja(nějak tak to asi je)je to nejneoblíbenější člověk ve vesnici jako maleho ho všichni odstrkovali a proto je tak sám.

 

 

 

ROCK LEE-je posedli sakuřinou krasou(jednoduše je do ni blázen)pro to sejí uprostřed 2 skouški pokusil zachranit.......po souboji s GAROU přišel o nohy a levou ruku leady cunade se mu pokusi tyto težka zranění vilečit ale kdoví jestli se ji to povede(no kdo ví)asi jo ale už nikdy nebude ninjou ale jen normalní civilista.

 

 

 

LEADY CUNADE-je jedna ze 3 saninu je to ninja lečitel pokusí se viléčit rocku lee jeho zraněni a taky se pokusi vilečit orocimarovi paže(asi se to nepovede)pohužel se do toho připlete naruto a spol...to jí zabraní vilečit orochimarovi paže.

 

 

 

OROCHIMARU-je jeden ze 3 saninu je to legendarní ninja zaiják a byvalí přitel narutova učitele(asi to byl velkej souboj když se potkali hmm)byli to jedni z nejlepšich přatel(JEDNOU)je fakt hodně starej je to prostě invalida(jednoduše řečeno)stal sejim pote co mu je odřizl 3 nebo 4 hokage.

 

Náhledy fotografií ze složky NARUTO

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

SMRT SAKUŘE!!! OROCHIMARU 4EWÁÁ!!!

(Mari-sn (Blight), 9. 12. 2008 17:22)

miluju tohle anime!!!!!!!!!!!! a nenávidím Sakurwu!!!!